O szkole Aktualności Kronika Pracownicy Kontakt   INFORMACJE
dla rodziców i uczniów
Koła
zainteresowań
Przyjaciele
szkoły
  Zestaw podręczników
i programów nauczania
Realizowane
programy
  Projekt i wykonanie
GRAF MEDIA

Valid XHTML 1.0 Transitional

Poprawny CSS!

linia

Nasze osiągnięcia

» Konkurs plastyczny „Ozdoba na choinkę z papieru”

Każdego roku naszą szkolną choinkę „ubieramy” w ozdoby robione przez uczniów z pomocą rodziców, dziadków lub rodzeństwa. Ozdabialiśmy świąteczne drzewko między innymi aniołami, gwiazdkami, bombkami. W tym roku były to prace z papieru.
Wyniki konkursu:
I kategoria wiekowa – oddziały przedszkolne:
I miejsce – Szymon Wysockistrong>
II miejsce – Gabriela Szybajło
III miejsce – Wojciech Dobrzański
II kategoria wiekowa – klasy I–III:
I miejsce – Jakub Sykuła
II miejsce – Gabriela Wojtkiewicz
III miejsce – Agata Sykuła

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Nagroda w konkursie SKO dla Szkoły Filialnej w Strzegowie

Początek nowego roku szkolnego rozpoczął się dla uczniów Szkoły Filialnej w Strzegowie bardzo pomyślnie. Działającą w placówce Szkolną Kasę Oszczędnościową wyróżniono nagrodą III stopnia w konkursie organizowanym przez PKO Bank Polski w wysokości 1000,00 zł. W czerwcu Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Filialnej w Strzegowie przystąpiła do międzyszkolnego konkursu SKO dla szkół podstawowych. Odbywa się on cyklicznie w każdym roku szkolnym w terminie od 1 września do 15 czerwca. Ocenie podlegała całoroczna działalność SKO uwzględniająca popularyzację wiedzy związanej z oszczędzaniem, powszechność i promocja oszczędzania, działalność na rzecz lokalnej społeczności, zaangażowanie uczniów w konkursy matematyczne, działania zmierzające do kształtowania prawidłowych nawyków związanych z zarządzaniem własnymi finansami przez uczniów szkół podstawowych czy działania z zakresu ekologii.

Nasze osiągnięcia

» Dzień Sportu

22 maja udaliśmy się do Szkoły Podstawowej w Grabicach na Dzień Sportu. Nauczyciel wychowania fizycznego pan Mateusz Sokalski przygotował szereg konkurencji, w których współzawodniczyć mogli wszyscy uczniowie. Były to m.in.:
• sztafeta,
• przeciąganie liny,
• turniej piłki nożnej,
• rzut piłką lekarską,
• skok w dal z miejsca,
• tor przeszkód,
• rzut do celu,
vbieg na 60 m.
W kategorii klas I – III (dziewczęta) uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca:
I miejsce – Zuzanna Beśkiewicz
II miejsce – Weronika Dwornicka.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs przyrodniczy „Ogród w butelce”

17 maja ogłoszono wyniki konkursu przyrodniczego „Ogród w butelce”. W ramach konkursu zachęcano uczniów i przedszkolaków do wykonania ogrodu z butelek i założenia w nim uprawy wybranej rośliny. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Nikola Krześlak
II miejsce – Szymon Wysocki
III miejsce – Nikola Skrzypkowska
Wyróżnienie otrzymali:
Nadia Krześlak, Gabriela Wojtkiewicz, Filip Naruszewicz, Natalia Solecka, Hanna Duda.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» IV Turniej Szachowy Gminy Gubin

11 maja br. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Szkole Podstawowej w Czarnowicach odbył się IV Turniej Szachowy Gminy Gubin. Organizatorem wydarzenia był Urząd Gminy Gubin.
W turnieju wzięło udział 38 zawodników ze szkół gminnych. Po zakończonych zawodach medale i puchary wręczył wójt gminy Gubin Zbigniew Barski. Zawody poprowadził i sędziował pan Robert Rogala z Gubińskiego Klubu Szachowego. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych A ( klasy I–III) i B (klasy IV–VII plus uczniowie z byłych gimnazjów).
Wyniki po ostatniej 5 rundzie w Grupie A:
I miejsce – Kacper Mierzwiak, SP Chlebowo
II miejsce – Jakub Rogalski, SP Chlebowo
III miejsce – Nikola Krześlak, SP Grabice
Wyniki po ostatniej 5 rundzie w Grupie B:
I miejsce Paweł Zdanowicz, SP Czarnowice
II miejsce Damian Ławrynowicz, SP Czarnowice
III miejsce Maksymilian Staszak, SP Czarnowice
W walce o Puchar Wójta Gminy Gubin wśród szkół podstawowych na podstawie zdobytych punktów, najlepszą szkołą w kategorii wiekowej klas I–III okazała się Szkoła Podstawowa w Grabicach, natomiast w kategorii wiekowej klas IV – VII plus uczniowie z byłych gimnazjów Szkoła Podstawowa w Czarnowicach.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

23 kwietnia w Kostrzyńskim Centrum Kultury odbył się Finał Wojewódzki Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego dla I kategorii wiekowej. W finale wzięło udział blisko 50 najlepszych recytatorów w województwie lubuskim wyłonionych podczas prezentacji powiatowych. Rada Artystyczna Finału Wojewódzkiego:
1. Sławomir Kaczmarek – przewodniczący, aktor kabaretowy, instruktor prowadzący warsztaty teatralne, kabaretowe, sceniczne i żywego słowa;
2. Daniel Stachuła - pedagog teatru, teatrolog, filolog, operolog, doktorant w Instytucie Teatru i Sztuki Mediów UAM w Poznaniu, laureat kilkudziesięciu festiwali słowa;
3. Anna Haba – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, oddział we Wrocławiu, aktorka Lubuskiego Teatru im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze;
wyłoniła 7 laureatów oraz przyznała 5 wyróżnień.
Naszą szkołę godnie reprezentowały uczennice klasy III Szkoły Podstawowej w Strzegowie: Weronika Dwornicka i Nikola Krześlak.
Gratulujemy uczestnictwa w Finale Wojewódzkim!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Turniej tańca

Turniej tańca towarzyskiego odbył się dnia 22 kwietnia 2018 r. w niemieckiej miejscowości Neuruppin. W tańcach latynoamerykańskich Weronika Dwornicka i Filip Graczyk zajęli dwa drugie miejsca w kategoriach Kinder i Junior I.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» „Super Wiewiórka” - konkurs promujący zdrowie

16 kwietnia 2018 r. oddział przedszkolny ze szkoły w Strzegowie wziął udział w konkursie „Super Wiewiórka” promującym zdrowie, którego organizatorem jest Przedszkole Miejskie nr 1 w Gubinie. Dzieci prezentowały swoje wiadomości i umiejętności z zakresu zdrowego stylu życia. Przedszkolaki układały piramidę zdrowych produktów, rozwiązywały zagadki, układały puzzle, malowały plakat. Konkurs miał formę zabawy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali zdrowy, słodki poczęstunek – sałatkę owocową. Nasz oddział przedszkolny reprezentowali: Oskar Pabiś, Marcel Razik, Nikola Skrzypkowska.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Powiatowy Konkurs Recytatorski

11 kwietnia 2018 r. odbyły się powiatowe eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego „PRO ARTE”. Do rywalizacji stanęło 30 recytatorów z powiatu krośnieńskiego. Uczennice naszej szkoły Weronika Dwornicka i Nikola Krześlak zostały laureatami konkursu w I kategorii wiekowej i otrzymały nominację do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nasze osiągnięcia

» EKO KONKURS

Aleksander Staszak zajął II miejsce w EKO KONKURSIE realizowanym przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” w ramach projektu „SEGREGUJESZ - NIE MARNUJESZ”.
Gratulujemy!

Nasze osiągnięcia

» Lubuski Konkurs Recytatorski 2018

21 marca 2018 r. uczennice naszej szkoły Weronika Dwornicka i Nikola Krześlak zostały Laureatami Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i otrzymały nominację do etapu powiatowego. Gratulujemy!

Nasze osiągnięcia

» Mistrzostwa Gubina w Szachach

17 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Gubinie odbyły się Mistrzostwa Gubina w Szachach. W kategorii do lat 10 II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Nikola Krześlak. Gratulujemy!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Lubska

W piątek, 9.02.2018 r., o godzinie 9.00 w Lubskim Domu Kultury po raz czwarty w tym roku szkolnym odbył się Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix. Cały cykl Grand Prix składa się z pięciu turniejów. Zawody Grand Prix rozgrywane są według tzw. systemu szwajcarskiego. W systemie szwajcarskim z góry określa się liczbę rund, które należy rozegrać. Na rundę składają się bezpośrednie pojedynki rozgrywane jednocześnie. Za zwycięstwo w grze uczestnik otrzymuje jeden punkt, za remis pół punktu. Dobór par przeciwników w kolejnych rundach zależy od wyników uzyskanych w poprzednich. Pary dobiera się w miarę możliwości spośród tych uczestników, którzy dotychczas zdobyli jednakową liczbę punktów. Kojarzenie par w kolejnych rundach jest dość skomplikowane, ponieważ system musi wykluczyć możliwość dwukrotnego spotkania się tych samych przeciwników. W IV Turnieju Grand Prix uczestniczyło 93 zawodników, którzy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa (48 zawodników) oraz Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna (45 zawodników), każdy z zawodników stoczył po 7 rund. Naszą szkołę reprezentował Aleksander Staszak. Gratulujemy naszemu zawodnikowi uczestnictwa i życzymy sukcesów.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Osiągnięcia szachowe naszych uczniów

1. Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości w Zielonej Górze – udział uczniów:
Nikola Krześlak
Aleksander Staszak
2. "GRAND PRIX SZACHOWEGO TURNIEJU 4 MIAST 2017" – udział uczniów:
Nikola Krześlak
3. Turniej Szachowy w Markosicach – udział uczniów:
Nikola Krześlak
Gracjan Fatalski
Zuzanna Beśkiewicz
Alicja Beśkiewicz

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs plastyczny – „Ozdoba na choinkę z makaronu”

Każdego roku naszą szkolną choinkę „ubieramy” w ozdoby robione przez uczniów z pomocą rodziców, dziadków lub rodzeństwa. Ozdabialiśmy świąteczne drzewko między innymi aniołami, gwiazdkami, bombkami z papieru. W tym roku były to prace z makaronu. Wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem i zapałem wzięły się do pracy! Powstały naprawdę piękne ozdoby! Bardzo trudno było wybrać tą naj, naj, naj…, dlatego wszystkie dzieci zajęły I miejsce i otrzymały nagrodę.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Turniej tańca – sukces uczniów naszej szkoły

Turniej tańca odbył się 18.11.2017 r. w Radebeul (Niemcy).
W klasie tanecznej Junior I D Latein Weronika Dwornicka i Filip Graczyk zdobyli 3 miejsce. Są uczniami trenera Remigiusza Leśniańskiego (Szkoła Tańca CALIPSO - Krosno Odrzańskie). Gratulujemy !!!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Mistrzostwa Szachowe w Szkole w Strzegowie

22 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szachowe, w których zwyciężyli:
I miejsce – Dominik Stojanowski
II miejsce – Nikola Krześlak
III miejsce – Mateusz Wyrzykowski

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs recytatorski – etap powiatowy

5 kwietnia 2017 r. uczennica naszej szkoły Weronika Dwornicka została laureatem Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i otrzymała nominację do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs recytatorski – etap rejonowy

8 marca 2017 r. uczennica naszej szkoły Weronika Dwornicka została laureatem Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i otrzymała nominację do etapu powiatowego. Gratulujemy!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs plastyczny

Podczas wigilijnych uroczystości w naszej szkole ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego na świąteczną ozdobę z papieru. Najładniejsze i najbardziej oryginalne prace wykonali: Nikola Krześlak – klasa II, Bartosz Łukasiewicz – klasa III. W nagrodę dzieci dostały świąteczny upominek. Specjalne wyróżnienie za bałwana wykonanego z kubeczków plastikowych dostał Aleksander Staszak z klasy II. Wszyscy artyści z przedszkola otrzymali wyróżnienia.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Mistrzostwa Szachowe w Zespole Szkół w Grabicach

5 grudnia 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Szachowe w Zespole Szkół w Grabicach. W kategorii klas I-III uczniowie naszej szkoły zajęli:
I miejsce – Mateusz Wyrzykowski
II miejsce – Dominik Stojanowski

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs plastyczny „Moja szkoła świeci słońcem”

22.09.2016 r. podczas wydarzenia „Szkoły w gminach Gubin i Brody świecą słońcem” rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem „Moja szkoła świeci słońcem”. Z rąk organizatorów nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły Mateusz Wyrzykowski.

Nasze osiągnięcia

» X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

19.05.2016 r. w SP nr 2 w Gubinie odbył się Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu pod hasłem „Święta rodzinne”. Nasza drużyna w składzie: Paulina Olejnik, Alicja Szybajło i Barosz Dobrzański, odpowiadała na niełatwe pytania dotyczące zasad savoir-vivre’u . Wszyscy uczestnicy z miasta i gminy wykazali się dużą znajomością rodzinnego bon tonu, jednak nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce. Dla wszystkich były piękne nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy naszej drużynie.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Turniej „Bezpieczne Wakacje z LUPO”

18 maja w Komisariacie Policji w Gubinie odbył się XVII Turniej „Bezpieczne Wakacje z LUPO”.
W eliminacjach na szczeblu rewiru z terenu miasta i gminy Gubin najlepsza okazała się nasza uczennica Oliwia Andrys zajmując I miejsce, IV miejsce zajęła Paulina Olejnik. Za Oliwię i Paulinę trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów w etapie powiatowym konkursu.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

17 maja 2016 r. uczennice: Paulina Olejnik, Patrycja Bojanowska i Alicja Szybajło uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez Klub Kobiet Niezależnych oraz Gubiński Dom Kultury.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Jak poprawnie zachować się wobec osób niepełnosprawnych?”. Po kilku runach pytań oraz zadań wymagających umiejętności plastycznych i praktycznych, nasze zawodniczki uplasowały się na II miejscu. Organizatorzy zapewnili dzieciom słodki poczęstunek, nagrody, a przede wszystkim miłą atmosferę i naukę poprzez zabawę: była wspólna piosenka, taniec integracyjny oraz występy recytatorskie i muzyczne uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gubinie. Na koniec zwycięzcy otrzymali piękne książki, dyplomy i statuetki. Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia w tak ciekawym konkursie.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» II Turniej Szachowy Gminy Gubin

12 maja w świetlicy wiejskiej w Drzeńsku Wielkim w ramach tegorocznych ogólnopolskich obchodów „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” odbyła się druga edycja Turnieju Szachowego Gminy Gubin. Do rywalizacji o tytuł najlepszego szachisty w kategorii szkoły podstawowej przystąpiło 29 uczniów ze szkół gminnych. Zawodnicy rozegrali po 6 rund. Turniej sędziował pan Robert Rogala.
Oto nasi zwycięzcy:
I miejsce – Nikita Ignatov
III miejsce – Marcel Staszak
W kategorii drużynowej szkół podstawowych najlepsza okazała się Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Turniej Szachowy

28.04.2016 r. w Zespole Szkół w Grabicach odbył się szkolny turniej szachowy w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Edukacja przez Szachy”. W turnieju wzięło udział 60. uczniów ze szkoły w Grabicach oraz 10-ciu uczniów zaproszonych do wspólnych rozgrywek z Gubina i z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzegowie. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:
I kategoria chłopcy:
Marcel Staszak – I miejsce
Wojciech Świerczyński – III miejsce
I kategoria dziewczęta:
Zuzanna Staszak – I miejsce
II kategoria:
Hubert Szydłowski – III miejsce

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Szachy: Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół, klas I-III

W sobotę, 12 marca w Krośnie Odrzańskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół, klas I-III. Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegowie zajęła IV miejsce. Drużyna PSP Strzegów w składzie:
Wojciech Świerczyński
Marcel Staszak
Zuzanna Staszak
Mateusz Wyrzykowski
Gratulujemy!!!

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Gminny Konkurs „Książki naszych marzeń”

Od jesieni 2015 roku Gmina Gubin realizuje rządowy program „Książki naszych marzeń”. W związku z programem pozyskano 6200 zł na zakup książek do bibliotek szkolnych wszystkich szkół podstawowych w gminie. W porozumieniu z dziećmi i Radami Rodziców zakupiono książki, które najbardziej odpowiadają gustom małych czytelników – książeczki ilustrowane, powieści, zbiory opowiadań, wiersze. Każdy znajdzie coś dla siebie, a ponieważ celem programu jest rozwój czytelnictwa serdecznie zapraszamy uczniów do korzystania z nowych zasobów bibliotek.
Aby promować czytelnictwo wśród uczniów Wójt Gminy Gubin ogłosił konkurs czytelniczy wymagający plastycznego przedstawienia przeczytanej książki. Do Urzędu Gminy wpłynęło mnóstwo przepięknych prac, z których wybrano trzy najlepsze i sześć wyróżnionych. Autorami wybranych prac są: Alicja Szybajło kl. IV PSP w Strzegowie - I miejsce, Alicja Piecuch kl. II PSP w Bieżycach - II miejsce, Aleksandra Olejnik kl. III PSP w Strzegowie - III miejsce oraz Sandra Aleksandrowicz, Alicja Kociuruba, Aleksandra Krzyśpiak, Ola Łojko, Kacper Jakubowski, Dorota Naglik.
Jury przyznało także nagrodę pozakonkursową dla Szymona Wosockiego i jego mamy Karoliny - PSP w Strzegowie.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkursy przedmiotowe

W celu rozwijania uzdolnień i zainteresowań uczniów oraz przygotowania ich do podjęcia nauki w szkołach wyższego stopnia, w roku szkolnym 2015/2016 przeprowadzone zostały w naszej szkole konkursy przedmiotowe. Na podstawie wyników wyłoniono uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego. A byli to:
1) Język niemiecki: Oliwia Andrys, kl. VI
2) Matematyka: Nikita Ignatov, kl. VI

wrzesień–październik 2015 r. » Wojewódzki Konkurs Plastyczny PCK

Uczennica klasy IV, Alicja Szybajło zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym PCK. Konkurs przeprowadzony został w miesiącach wrzesień-październik 2015 r. w placówkach oświatowych województwa lubuskiego w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Bezpieczne wakacje z Lupo

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczne wakacje z Lupo”, jest turniejem, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzorem lat ubiegłych odbywa się on w dwóch etapach. Do eliminacji na szczeblu rewiru przystępuje dwójka uczniów z danej szkoły wytypowanych przez pedagogów szkolnych. Natomiast w eliminacjach powiatowych biorą udział zwycięzcy eliminacji na szczeblu rewiru. Pierwszy etap eliminacji odbył się w dwóch różnych terminach. W dniu 21.05.2015 r. o wejście do powiatu walczyły dzieci z terenu miasta i gminy Gubin, natomiast rywalizacja dzieci z pozostałych powiatów odbyła się 27 maja. Na terenie działania Komisariatu Policji w Gubinie osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju była sierż. szt. Sylwia Ilczuk. Do zorganizowanego przez nią konkursu przystąpiły dzieci z 7 szkół podstawowych z miasta i gminy Gubin. Marlena Łaska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzegowie zajęła III miejsce i przeszła do kolejnego etapu eliminacji. W dniu 27 maja o godz. 11.00 przyszedł długo oczekiwany dla wszystkich moment, zwycięzcy eliminacji na szczeblu rewiru rywalizowali w eliminacjach powiatowych. Najlepsza okazała się Marlena Łaska z SP w Strzegowie i to ona wzorem ubiegłego roku będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się 17 czerwca w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
 

ZWYCIĘZCA TURNIEJU Z PSP STRZEGÓW
Po raz szesnasty, uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w eliminacjach powiatowych o wejście do ścisłego finału Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą „Bezpieczne wakacje z LUPO”. Najlepsza okazała się Marlena Łaska ze Szkoły Podstawowej w Strzegowie.
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn.”Bezpieczne wakacje z Lupo”, jest turniejem, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wzorem lat ubiegłych odbywa się on w dwóch etapach. Do eliminacji na szczeblu rewiru przystępuje dwójka uczniów z danej szkoły wytypowanych przez pedagogów szkolnych. Natomiast w eliminacjach powiatowych biorą udział zwycięscy eliminacji na szczeblu rewiru.
Pierwszy etap eliminacji odbył się w dwóch różnych terminach. W dniu 21.05.br. o wejście do powiatu walczyły dzieci z terenu miasta i gminy Gubin, natomiast rywalizacja dzieci z pozostałych powiatów odbyła się 27 maja. Na terenie działania Komisariatu Policji w Gubinie osobą odpowiedzialną za zorganizowanie turnieju była sierż. szt. Sylwia Ilczuk. Do zorganizowanego przez nią konkursu przystąpiły dzieci z 7 szkół podstawowych z miasta i gminy Gubin. Najlepszy okazał się Dawid Kita z ZS w Grabicach zajmując I miejsce. Kolejne miejsca należały do Klaudii Gancarz- ZS w Chlebowie, Marleny Łaska – SP w Strzegowie oraz Natalii Bielaszewskej – ZS w Grabicach. I to oni przeszli do kolejnego etapu eliminacji. Fundatorem nagrody głównej było Nadleśnictwo Gubin, natomiast nagrody pocieszenia ufundował Burmistrz Gubina oraz Wójt Gminy Gubin za pośrednictwem Gminnej Komisji ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Gminna komisja ds. profilaktyki ufundowała również słodki poczęstunek.
Rywalizacja dzieci z pozostałych powiatów odbyła się 27 maja. Organizatorami turnieju byli sierż. szt. Paulina Ogiejko oraz st.asp. Mariusz Matuszewski z KPP w Krośnie Odrzańskim, oni także byli odpowiedzialni za turniej na szczeblu powiatu. W eliminacjach wzięły udział dzieci z 9 szkół. Najlepsi okazali się Marika Szpakowska z SP nr 3 w Krośnie Odrzańskim – I miejsce, Michał Gwiazdowski z SP w Osiecznicy, Adrian Pawłowski z SP Połupin oraz Konrad Parafiniuk z SP Gronów. Nagrody oraz poczęstunek dla uczestników ufundowały samorządy lokalne.
27 maja o godz. 11.00 przyszedł długo oczekiwany dla wszystkich moment. W tym dniu, zwycięscy eliminacji na szczeblu rewiru rywalizowali w eliminacjach powiatowych. Spośród ósemki, najlepsza okazała się Marlena Łaska z SP w Strzegowie i to ona wzorem ubiegłego roku będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się 17 czerwca w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Wszystkie dzieci uczestniczące w turnieju powiatowym otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez samorządowców z krośnieńskiego powiatu oraz Stowarzyszenie Esquadra Gubin . Za Marlenę trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.
Źródło: www.krosno.lubuska.policja.gov.pl

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

W Mistrzostwach Pierwszej Pomocy, które odbyły się 25 maja mogły wziąć udział drużyny szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rejonu miasta i gminy Gubin. Młodzież konkurowała ze sobą w hali sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych. Ich działania oceniał sędzia główny, Kazimierz Sokalski. W rywalizacji szkół podstawowych III miejsce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzegowie, którą reprezentowały Paula Bednarczuk i Marlena Łaska.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» III Gminny Konkurs Ortograficzny

21 maja 2015 r. w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Gubinie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gubin Pana Zbigniewa Barskiego. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z 7 szkół podstawowych z Gubina i okolic. Tradycyjnie na uczniów czekały zadania, rebusy i łamigłówki ortograficzne. Poziom wiedzy uczestników był bardzo wysoki, dlatego potrzebne były aż dwie dogrywki, aby wyłonić zwycięzców. Nasze uczennice: Paulina Olejnik, Patrycja Bojanowska i Oliwia Andrys sprawnie rozwiązywały ortograficzne zadania i mimo iż nie stanęły na podium , znalazły się w pierwszej dziesiątce (biorąc pod uwagę zdobyte punkty). Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, dlatego będziemy próbować swych sił za rok.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» IX Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

19.05.2015 r. w SP nr 2 w Gubinie odbył się Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu pod hasłem „Życie codzienne w szkole”. Nasza drużyna w składzie: Oliwia Andrys, Patrycja Bojanowska i Wiktoria Zaborowska, odpowiadała na niełatwe pytania dotyczące zasad savoir-vivre’u . Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą znajomością kindersztuby i niełatwo było wyłonić zwycięzcę. Po podliczeniu punktów nasze uczennice znalazły się na podium i zajęły III miejsce. Dla wszystkich były piękne nagrody książkowe i dyplomy. Gratulujemy naszym dziewczętom. Zdobyta wiedza dotycząca dobrych manier na pewno przyda się w codziennym życiu, bo przecież „uprzejmość nic nie kosztuje, a jest bezcenna”.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

14 maja 2014 r. uczennice klasy V: Oliwia Andrys, Patrycja Bojanowska i Wiktoria Zaborowska uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez Klub Kobiet Niezależnych oraz Gubiński Dom Kultury.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Przepraszam, proszę, dziękuję… - moje zachowanie świadczy o mnie”. Po kilku runach niełatwych pytań oraz zadań wymagających umiejętności praktycznych, nasze zawodniczki zdobyły najwięcej punktów, zajmując I miejsce. Radość naszej drużyny była wielka, tym bardziej, że dziewczęta podtrzymały dobrą passę z ubiegłorocznego konkursu, który wygrały ich starsze koleżanki. Organizatorzy zapewnili dzieciom słodki poczęstunek, nagrody, a przede wszystkim doskonałą zabawę: była wspólna piosenka, taniec integracyjny oraz występy muzyczne uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gubinie. Na koniec zwycięzcy otrzymali piękne książki, dyplomy, medale i statuetki. Była również chwila na pamiątkowe zdjęcia oraz czas na krótkie wywiady dla regionalnej telewizji.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Olimpiada PCK

8 maja 2015 r. uczennice klasy VI: Marlena Łaska, Paula Bednarczuk uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu, Polskim Czerwonym Krzyżu i Międzynarodowym Prawie Humanitarnym. Olimpiada PCK zakończyła się sukcesem naszych uczniów:
• V miejsce w województwie zajęła Marlena Łaska
• VI miejsce w województwie zajęła Paula Bednarczuk
Gratulujemy uczennicom!!!

Nasze osiągnięcia

» Konkurs Czytelniczy „Andersen dzieciom”

29 kwietnia odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Czytelniczy pod patronatem Wójta Gminy Gubin poświęcony twórczości Andersena. Sześć dwuosobowych drużyn (pięć z gminy i jedna z miasta) musiało wykazać się znajomością życia i twórczości baśniopisarza.
W pierwszym etapie konkursu należało rozwiązać test dotyczący biografii autora, a w drugim test sprawdzający znajomość treści „Baśni” Andersena. Niespodzianką dla gości był występ naszych uczniów z klas I-III, którzy w ekologicznej inscenizacji przypomnieli nam niedawno obchodzone Święto Ziemi. Następnie Jury sprawdziło prace uczniów i wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej (szkolnej).
Nagrodzeni indywidualnie to:
I. Patrycja Bojanowska (SP Strzegów)
II. Laura Kuba (SP Bieżyce)
III. Michał Pakos (SP Starosiedle)
Szkoły:
I. SP Strzegów
II. SP Starosiedle
III. SP Chlebowo
Na zakończenie Wójt Gminy Gubin Zbigniew Barski wręczył zwycięzcom dyplomy i piękne nagrody książkowe, a dla wszystkich uczestników były słodycze i gadżety SKO.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

22 kwietnia 2015 roku nasze przedszkolaki w składzie: Weronika Dwornicka, Filip Graczyk i Nikola Krześlak wzięły udział w „XI Środowiskowym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym” pod hasłem: „Ziemię mamy tylko jedną”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie.
Uczniowie brali udział w 5 konkurencjach, m.in.: rozwiązywanie krzyżówek i zagadek, wyszukiwanie różnic na obrazkach, itp. Po odbytych konkurencjach czekaliśmy niecierpliwie na wyniki konkursu – wszystkie przedszkolaki zajęły I miejsca, za które otrzymały super nagrody, w postaci książek o ekologii.
Przedszkolakom bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

» Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

16 kwietnia 2015 r. uczennice klasy VI: Marlena Łaska, Paula Bednarczuk uczestniczyły w Rejonowym Konkursie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu, Polskim Czerwonym Krzyżu i Międzynarodowym Prawie Humanitarnym organizowanym przez Oddział Rejonowy PCK w Gubinie. Olimpiada PCK zakończyła się ogromnym sukcesem naszych uczniów:
• I miejsce w rejonie zajęła Marlena Łaska
• II miejsce w rejonie zajęła Paula Bednarczuk
Gratulujemy uczennicom wszechstronnej wiedzy i rzetelnego przygotowania. Trzymamy kciuki za Marlenę i Paulę, które wezmą udział w etapie wojewódzkim Olimpiady PCK w Zielonej Górze.

Nasze osiągnięcia

» Konkursy przedmiotowe

W celu rozwijania uzdolnień i zainteresowań uczniów oraz przygotowania ich do podjęcia nauki w szkołach wyższego stopnia, w roku szkolnym 2014/2015 przeprowadzone zostały w naszej szkole konkursy przedmiotowe. Na podstawie wyników wyłoniono uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego. A byli to:
1) Język polski: Marlena Łaska, kl. VI
2) Język niemiecki: Paula Bednarczuk, kl. VI i Paulina Olejnik, kl. IV
3) Przyroda: Oliwia Andrys, kl. V
4) Matematyka: Klaudia Leśniewska, kl. VI

8.10.2014 r. » Bezpieczna zerówka

W środę, 8 października 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w turnieju pt. „Bezpieczna zerówka” zajmując II miejsce spośród 11 szkół. Tym samym zakwalifikowali się do finału na szczeblu powiatowym. Reprezentantami szkoły byli: Weronika Dwornicka, Filip Graczyk i Nikola Krześlak

Nasze osiągnięcia

22.05.2014 r. » Bezpieczne wakacje z LUPO

Uczennica naszej szkoły po eliminacjach szkolnych, następnie rejonowych zakwalifikowała się do konkursu na szczeblu powiatowym. Tu miła niespodzianka – przeszła do etapu wojewódzkiego. Oto, co o Marlenie napisano:
 
Mamy finalistę turnieju wiedzy o bezpieczeństwie
Marlena Łaska – zwyciężczyni eliminacji powiatowych w turnieju wiedzy o bezpieczeństwie pn. „Bezpieczne wakacje z Lupo". To właśnie ona, będzie reprezentowała nasz powiat podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się 17 czerwca 2014 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Przez cały rok szkolny policjanci i nauczyciele przypominają uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Uczą prawidłowych zachowań na drodze, informują co to jest cyberprzemoc, uzależnienia oraz jak radzić sobie w sytuacjach zagrażających ich życiu lub zdrowiu. Ponadto policjanci co roku, bezpośrednio przed turniejem prowadzą spotkania dla kas V i VI szkół podstawowych na terenie całego powiatu, przypominając wcześniej przekazaną wiedzę. W tym roku przeszło 600 uczniów wzięło udział w takich spotkaniach.
16 maja policjanci przeprowadzili eliminacje na szczeblu rewiru, w których  wzięło udział 36 uczniów z 18 szkół podstawowych powiatu krośnieńskiego. Podczas eliminacji wyłoniono 8 osób, które 21 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Krośnie Odrzańskim sprawdziło swoje umiejętności w eliminacjach powiatowych. Spośród 8 uczestników wyłoniono zwycięzcę. Jest nim Marlena Łaska ze SP w Strzegowie, która będzie reprezentowała nasz powiat w finale wojewódzkim. Odbędzie się on 17 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.
Zarówno zwycięzcy eliminacji na szczeblu rewiru jak i powiatu, otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd Miasta w Gubinie, Urząd Gminy w Bobrowicach, Bytnicy, Dąbiu oraz  Gubinie.
(portalpolski.pl)
 
Za Marlenę trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Nasze osiągnięcia

21.05.2014 r. » Gminny Konkurs Czytelniczy „Fredro – Dzieciom”

Przez cały rok szkolny uczniowie naszej szkoły poznawali wiersze - bajki Aleksandra Fredry. Czytali je samodzielnie, a także słuchali tych utworów czytanych im przez różne znane osoby. Za piękną interpretację wiersza nagradzani byli dyplomami. Zwieńczeniem tych zmagań był Gminny Konkurs Czytelniczy, który odbył się dnia 21 maja w naszej szkole. Cztery drużyny 3-osobowe ze szkół w Bieżycach, Grabicach, Starosiedlu i Strzegowie musiały wykazać się znajomością życia i twórczości tegoż komediopisarza. Pierwszym etapem był test, który wyłonił 7 osób przechodzących do drugiej rundy – ustnej. Tym razem należało odgadnąć z jakiego wiersza pochodzi dany fragment. Zliczając punkty wyłoniliśmy zwycięzców w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej (szkolnej). Wygranym i pozostałym uczestnikom wręczone zostały dyplomy i piękne nagrody książkowe.
Nagrodzeni indywidualnie to:
I. Patrycja Bojanowska (SP Strzegów)
II. Gabriela Dobrowolska (SP Bieżyce)
II. Paula Bednarczuk (SP Strzegów)
III. Kacper Łysy (SP Bieżyce)
Szkoły:
I. SP Strzegów
II. SP Bieżyce
III. SP Starosiedle
IV. SP Grabice

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

14.05.2014 r. » VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dobrym Zachowaniu

14 maja 2014 r. uczennice klasy V: Paula Bednarczuk, Klaudia LeśniewskaMarlena Łaska uczestniczyły w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Dobrym Zachowaniu organizowanym przez SP nr 2 w Gubinie, Klub Kobiet Niezależnych oraz Gubiński Dom Kultury.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Podajemy potrawy”. Po kilku runach niełatwych pytań oraz wykazaniu się praktycznymi umiejętnościami, nasze zawodniczki zdobyły najwięcej punktów, plasując się tym samym na I miejscu. Wszyscy otrzymali piękne dyplomy i statuetki, a nasza drużyna częstowała wszystkich pysznym tortem, ufundowanym przez Panie z KKN.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

12.12.2013 r. » III miejsce w konkursie plastycznym

Nadleśnictwo Gubin ogłosiło we wrześniu 2013 roku konkurs plastyczny pt. „Sosna gubińska”.
12 grudnia uczennica klasy IV Patrycja Bojanowska odebrała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii klas IV-VI. Nagrody wręczono podczas uroczystości otwarcia nowego budynku szkoleniowo-edukacyjnego w Dzikowie, który wzbogaci już istniejącą ścieżkę edukacyjną.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

15.05.2013 r. » VII Międzyszkolny Konkurs „O dobrym zachowaniu”

15 maja 2013 r. uczniowie klasy V: Klaudia Solecka, Patrycja DruszlakowskaKamil Polak, uczestniczyli w Konkursie organizowanym przez SP nr 2 w Gubinie, Gubiński Dom Kultury i Klub Kobiet Niezależnych.
W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Składamy życzenia”. Po kilku runach ustnych i pisemnych nasi uczniowie znaleźli się w ścisłej czołówce. O pierwsze miejsce walczyliśmy z uczniami gubińskiej „dwójki”. Ostatecznie uplasowaliśmy się na II miejscu, co jest niewątpliwie dużym sukcesem. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, która służyła nie tylko rywalizacji, ale i wspólnemu zgłębianiu zasad etykiety.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

21.12.2012 r. » Konkurs plastyczny
                         „Gdy zaoszczędzę dużo pieniędzy, to …”

21 grudnia 2012 r. ogłoszono wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez SKO działające przy naszej szkole.
Nagrodzeni zostali uczniowie:
• I miejsce – Paula Bednarczuk, klasa IV
• II miejsce – Kamil Polak, klasa V
• III miejsce – Patrycja Bojanowska, klasa III
• wyróżnienie otrzymała Wiktoria Bielaszewska, klasa II
Ponadto wszyscy uczniowie biorący udział otrzymali drobne upominki – gadżety zachęcające do oszczędzania w SKO.

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

21.12.2012 r. » Konkursy przedmiotowe – etap szkolny

21 grudnia 2012 r. podsumowano zawody I stopnia szkolnego Konkursu przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych woj. lubuskiego w roku szkolnym 2012/2013 z języka polskiego, historii, matematyki oraz przyrody.
Zwycięzcami konkursu przedmiotowego z przyrody zostali:
• I miejsce – Kamil Polak, klasa V
• II miejsce – Paula Bednarczuk, klasa IV
Natomiast w konkursie przedmiotowym z matematyki zwyciężył:
• I miejsce – Kamil Polak, kl. V
Wyróżnieni uczniowie uzyskali co najmniej 80% punktów i tym samym zakwalifikowali się do zawodów rejonowych, które odbędą się na początku stycznia 2013 r.

• wyniki wszystkich uczniów biorących udział w ww. konkursach (plik doc) Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

6.12.2012 r. » Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

6 grudnia 2012 r. na podsumowanie programu „Bezpieczni w domu, szkole, środowisku” zorganizowano w szkole „Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie”.
W klasach I-III nagrodzeni zostali:
• I miejsce – Oliwia Andrys
• II miejsce – Paulina Olejnik
• III miejsce – Wiktoria Bielaszewska
W klasach IV-V nagrodzeni zostali:
• I miejsce – Paula Bednarczuk
• II miejsce – Kamil Polak
• III miejsce - Mikita Ihnatau

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

6.12.2012 r. » Gwiazdka na choinkę

6 grudnia 2012 r. odbył się ogólnoszkolny konkurs na samodzielne wykonanie ozdób „Gwiazdka na choinkę”.
• I miejsce – Oliwia Andrys, klasa III
• II miejsce – Patrycja Bojanowska, klasa III
• III miejsce – Paulina Olejnik, klasa II
Wybrano także zwycięzców w każdej klasie:
• Klasa I – Wiktoria Solecka, Alicja Kiwka
• Klasa II – Kacper Stojanowski
• Klasa III – Hubert Szydłowski
• Klasa IV – Wiktoria Bojanowska, Jakub Wyrzykowski
• Klasa V – Klaudia Solecka

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia

30.11.2012 r. » Apele o tematyce bezpieczeństwa

30 listopada 2012 r. uczniowie klas IV-V przygotowali listy otwarte (apele) o tematyce bezpieczeństwa.
Wyróżnienia otrzymali:
• Kamil Polak
• Wiktoria Bojanowska
• Klaudia Solecka

Nasze osiągnięcia

30.11.2012 r. » Konkurs na wykonanie plakatu

30 listopada 2012 r. uczniowie klas IV-V wykonywali plakaty w dowolnej technice plastycznej, propagujące warunki zapewniające bezpieczeństwo w domu, szkole, w najbliższej okolicy, przestrzegające przed niebezpiecznymi zachowaniami dzieci i dorosłych.
Nagrodzeni zostali:
Klasa IV
• I miejsce – Paula Bednarczuk
• II miejsce – Wiktoria Bojanowska
• III miejsce – Mikita Ihnatau
Klasa IV
• I miejsce – Kamil Polak
• II miejsce – Marta Mazurkiewicz
• III miejsce – Daniel Wróblewski

Nasze osiągnięcia

6.10.2012 r. » Konkurs plastyczny

6 października 2012 r. w szkole został zorganizowany konkurs plastyczny na temat bezpieczeństwa dla uczniów klas I-III.
W rywalizacji klasowej nagrodzeni zostali:
Klasa I
• I miejsce – Alicja Kiwka
• II miejsce – Wiktoria Solecka
• III miejsce – Bartosz Dobrzański
Klasa II
• I miejsce – Paulina Olejnik
• II miejsce – Wiktoria Bielaszewska
Klasa III
• I miejsce – Patrycja Bojanowska
• II miejsce – Hubert Szydłowski
• III miejsce – Wiktoria Zaborowska

Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia