O szkole Aktualności Pracownicy Nasze
osiągnięcia
i sukcesy
Kontakt   INFORMACJE
dla rodziców i uczniów
Koła
zainteresowań
Przyjaciele
szkoły
  Zestaw podręczników
i programów nauczania
Realizowane
programy
  Projekt i wykonanie
GRAF MEDIA

Valid XHTML 1.0 Transitional

Poprawny CSS!

linia

marzec 2019 r.

Wycieczka do Gubina

W marcu 2019 roku dzieci ze Szkoły Filialnej w Strzegowie pojechały do Gubina. Najpierw odwiedziły oddział Banku PKO BP w Gubinie. Uczniowie zwiedzili wszystkie wydziały, zapoznając się z ich zadaniami. Pracownicy chętnie opowiadali o swoich zajęciach i odpowiadali na pytania uczniów. Dzieci gościły nawet w gabinecie dyrektora. Zobaczyły, jak są obsługiwani klienci i na czym polega praca w banku. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Bibliotece Miejskiej. Pani Agnieszka Maternik przywitała wszystkich, a następnie opowiedziała dzieciom w jaki sposób wypożycza się książki, jak należy o nie dbać. Na zakończenie przeczytała dzieciom kilka bajek. Następnym punktem wycieczki było wejście na pływalnię. Zabawa w wodzie była udana.

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów
linia

22.02.2018 r.

Dzień Babci i Dziadka

22 lutego w świetlicy wiejskiej w Strzegowie odbyła się uroczystość „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z przedszkola przygotowały z tej okazji piękny program artystyczny, zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze, zatańczyły. Przedszkolaki przygotowały również dla dziadków poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców, obdarowały także gości dyplomami pamiątkowymi.

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów
linia

11.01.2018 r.

Zabawa karnawałowa

11 stycznia 2019 roku pojechaliśmy do Drzeńska Małego na zabawę karnawałową zorganizowaną przez nauczycieli oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Chlebowie. Na sali zaroiło się od księżniczek, wróżek, klaunów, policjantów i innych wspaniałych pomysłów na przebranie. Wszyscy bawili się znakomicie. Humor dopisywał nie tylko dzieciom, także nauczycielom i rodzicom udzielił się nastrój karnawału. Były wężyki, kółeczka i tańce w parach prowadzone przez animatorkę zabaw dziecięcych panią Iwonę. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów
linia

21.12.2018 r.

Jasełka

6 stycznia w świetlicy wiejskiej w Strzegowie licznie zgromadzeni rodzice oraz mieszkańcy wsi mogli wspólnie obejrzeć przygotowane przez uczniów Szkoły Filialnej w Strzegowie jasełka oraz przyjąć życzenia „szczęścia, zdrowia, pomyślności na ten Nowy Rok”. Potem na gości czekał słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i dostarczyło wszystkim zgromadzonym wielu niezapomnianych wrażeń. Na pewno na długo pozostaną w pamięci tak radośnie śpiewane przez dzieci słowa „Hej kolęda, kolęda…”

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów