O szkole Aktualności Pracownicy Nasze
osiągnięcia
i sukcesy
Kontakt   INFORMACJE
dla rodziców i uczniów
Koła
zainteresowań
Przyjaciele
szkoły
  Zestaw podręczników
i programów nauczania
Realizowane
programy
  Projekt i wykonanie
GRAF MEDIA

Valid XHTML 1.0 Transitional

Poprawny CSS!

linia

9.02.2018 r.

Walentynkowy Bal Karnawałowy

9.02.2018 roku w naszej szkole odbył się „Walentynkowy Bal Karnawałowy". W holu pięknie ozdobionym czerwonymi balonami, serduszkami i serpentynami bawiły się dzieci wraz z zaproszonymi przedszkolakami z Chlebowa i Wałowic. Po prezentacji pięknych strojów, przy rytmach wesołej muzyki rozpoczęły się tańce, które przeplatane były zabawami i konkursami. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską i napić soku. Dla upamiętnienia wspaniałej zabawy dzieci pozowały do zdjęć w Karnawałowej Fotobudce.

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów
linia

8.02.2018 r.

Mam talent

8 lutego w Szkole Podstawowej w Grabicach odbył się konkurs „Mam talent”. Do udziału zgłosiło się 13 uczestników z różnorodnymi prezentacjami. Były to popisy taneczne, muzyczne, gimnastyczne, recytatorskie (zespołowe lub indywidualne). Publiczność dopingowała, oklaskiwała i wspierała jak tylko mogła wykonawców, doceniając ich odwagę i talent. Szkolny show prowadziło dwóch uczniów: Marlena Łaska i Krzysztof Harbaruk. Przerwę po pierwszej części występów, uświetnił pan Ryszard Waplak, który pięknie zagrał na akordeonie. Jury, w którym zasiedli: pani dyrektor Beata Skowron, pan Artur Bezdziczek, pan Ryszard Waplak, pan leśniczy Sławomir Wróbel, miało trudne zadanie - uczniowie zadziwiali wspaniałymi występami. Ostatecznie jury ogłosiło werdykt:
I miejsce – Weronika Dwornicka, Filip Graczyk (taniec towarzyski)
II miejsce – Lena Budzianowska (gra na skrzypcach)
III miejsce – Krystian Data (śpiew)
Nagrodę publiczności zdobyła grupa gimnastyczna z klasy VI w składzie: Wiktoria Solecka, Alicja Kiwka, Andżelika Wojtal, Marcel Konowalczuk.
Gratulujemy!!!
Dziękujemy za pomoc w organizacji konkursu naszym przyjaciołom i sponsorom: Gmina Gubin, Nadleśnictwo Gubin, Sołectwo Grabice - Zbigniew Gaca, Firma „ZIKO” Marzena i Dariusz Zinów, Firma „ZED” Edyta i Paweł Zajkowscy, Sklep „DWOJAN” Jan Dwornicki.

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów
linia

26.01.2018 r.

Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia w świetlicy wiejskiej w Strzegowie odbyła się uroczystość „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci z przedszkola przygotowały z tej okazji piękny program artystyczny, zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze, a uczniowie z klas I – III zaprezentowali „Kalinkę” i „Krakowiaka”. Dzieci przygotowały również dla dziadków poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców, obdarowały także gości własnoręcznie wykonanymi laurkami.

kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów kronika SP Strzegów